Myynti ja liiketoiminta


Myynnin ja liiketoimintojen yhteyshenkilöt

Broadcasting

 
Pekka_Mattila Teppo Ahonen

Pekka Mattila
Vice President Broadcasting
puh. +358 400 549 023
pekka.mattila(at)digita.fi

Teppo Ahonen
Johtaja, Videojakelupalvelut
puh. +358 40 563 0299
teppo.ahonen@digita.fi
  
 Antti Töyrylä



Antti Töyrylä
Asiakkuusjohtaja,Videojakelupalvelut
puh. +358 40 755 0625
antti.toyryla@digita.fi

Ossi Ilveskoski
Asiakkuusjohtaja, Videojakelupalvelut
+358 40 540 5776
ossi.ilveskoski(at)digita.fi

  Tatu_Tahkokallio

Kari Risberg
Johtaja, Radiopalvelut
+358 40 543 9214
kari.risberg(at)digita.fi

Tatu Tahkokallio
Head of Internet Delivery,
+358 40 502 6166
tatu.tahkokallio(at)digita.fi
  

Telecom

 
Markus Ala-Hautala
 Teemu-Lampila_100x150
Markus Ala-Hautala
COO
puh. +358 400 549 023
markus.ala-hautala@digita.fi
Teemu Lampila
Johtaja, Tower & Site 
tel. +358 400 545 621
teemu.lampila@digita.fi
  
 Henri Viljasjärvi Harri Lipponen
Henri Viljasjärvi
Liiketoiminnan kehitysjohtaja
puh. +358 400 649 125
henri.viljasjärvi@digita.fi
Harri Lipponen
Asiakkuusjohtaja
puh. +358 40 505 9782
harri.lipponen@digita.fi

IoT

 
Ari Kuukkamika_flinck
Ari Kuukka
Johtaja
puh. +358 40 149 7942
ari.kuukka@digita.fi
Mika Flinck
Head of Sales
puh. +358 044 231 8030
mika.flinck@digita.fi
  
Mona_Miettinen
 
Mona Miettinen
Sales Manager
puh. +358 400 721 700
mona.miettinen@digita.fi
 
 

Data Center

 
 jyri_juvalainen 

Jyri Juvalainen
Facilities Manager
puh. +358 44 245 1487
jyri.juvalainen(at)digita.fi

 


Sähköpostiosoitteet ovat muotoa: etunimi.sukunimi(@)digita.fi


Tämä sivusto käyttää evästeitä parantaaksemme verkkosivujemme käyttökokemusta, kohdentaaksemme sinulle markkinointia ja analysoidaksemme verkkoliikennettä. Käyttämällä sivustoa oletamme, että hyväksyt evästeiden käytön.