Myynti ja liiketoiminta


Myynnin ja liiketoimintojen yhteyshenkilöt

Mediapalvelut:

 
Markus Ala-Hautala 
Markus Ala-Hautala
COO
puh. +358 400 549 023
markus.ala-hautala@digita.fi
 
  
 Teppo AhonenAntti Töyrylä

Teppo Ahonen
Johtaja, Videojakelupalvelut
puh. +358 40 563 0299
teppo.ahonen@digita.fi
Antti Töyrylä
Asiakkuusjohtaja,Videojakelupalvelut
puh. +358 40 755 0625
antti.toyryla@digita.fi
  
Henri ViljasjärviHarri Lipponen
Henri Viljasjärvi
Johtaja, Radio- ja asiantuntijapalvelut
puh. +358 400 649 125
henri.viljasjärvi@digita.fi
Harri Lipponen
Asiakkuusjohtaja, Radio- ja asiantuntijapalvelut
puh. +358 40 505 9782
harri.lipponen@digita.fi


Data Center -palvelut:

 
Fredrik Brunberg
Hannu_Partanen
Fredrik Brunberg
Johtaja, Data Center -palvelut
puh. +358 50 375 2822
fredrik.brunberg@digita.fi
Hannu Partanen
Sales Manager, Data Center -palvelut
puh. +358 44 211 3714
hannu.partanen@digita.fi
Miika Manninen 
Miika Manninen
Business Development Executive
Data Center -palvelut
p. +358 50 506 1569
miika.manninen@digita.fi
 
  

IoT-palvelut:

 
Ari Kuukkamika_flinck
Ari Kuukka
Johtaja, IoT-palvelut
puh. +358 40 149 7942
ari.kuukka@digita.fi
Mika Flinck
Head of Sales, IoT-palvelut
puh. +358 044 231 8030
mika.flinck@digita.fi
  
Mona_Miettinen
 
Mona Miettinen
Sales Manager, IoT-palvelut
puh. +358 400 721 700
mona.miettinen@digita.fi
 


Sähköpostiosoitteet ovat muotoa: etunimi.sukunimi(@)digita.fi


Tämä sivusto käyttää evästeitä parantaaksemme verkkosivujemme käyttökokemusta, kohdentaaksemme sinulle markkinointia ja analysoidaksemme verkkoliikennettä. Käyttämällä sivustoa oletamme, että hyväksyt evästeiden käytön.